II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Polscy Poeci Dzieciom”

II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Polscy Poeci Dzieciom”

18 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski ,,Polscy Poeci Dzieciom”. Do konkursu przystąpiły dzieci z lęborskich przedszkoli nr: 1, 2, 5, 6, 9, 10; z prywatnego przedszkola ,,Tęczowa Kraina” oraz ,,Baśniowego”, a także dzieci z klas zerowych ze szkoły podstawowej nr 4 oraz nr 5 w Lęborku. Dzieci zaprezentowały wiersze polskich poetów, a ich występy oceniało jury w składzie: Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Pani Zofia Biskupska-Lisiecka, Dyrektor Przedszkola nr 2 Pani Dorota Lahutta oraz Pani Agnieszka Tusk. Wyróżnienie zdobyły: Wiktoria Garska (P-le nr 2), Piotr Pobłocki (P-le nr 9), Marcelina Gniba (P-le ,,Baśniowe”) oraz Wiktoria Stolarczyk (P-le nr 9). Ponadto wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu: mgr Monika Szulc, mgr Anna Maria Pawlik, mgr Agnieszka Renka, mgr Amanda Kurowska

Link do wideorelacji: https://www.youtube.com/watch?v=fUmn4kcR8-Q