Uwaga Rodzice!
W związku z wprowadzeniem żywienia w formie cateringu bardzo prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka dzień wcześniej (dzień dobowy) w celu podania faktycznej liczby dzieci w firmie cateringowej.
W przypadku niezgłoszenia nieobecności porcja żywieniowa zostanie przygotowana i stawka będzie naliczona.
Nieobecność można zgłaszać wychowawcy do godz. 14.30
