DYREKTOR PRZEDSZKOLA:

mgr Dorota Lahutta

 (nauczyciel dyplomowany)

W sprawie skarg i wniosków Dyrektor przyjmuje interesantów w godzinach pracy przedszkola, po uprzednim, telefonicznym umówieniu się.

Wszelkich informacji można również zasięgnąć drogą e-mailową: zp@zp-lebork.koti.pl

GRUPA I „KROPECZKI”

2-, 3 – latki

wychowawcy: mgr Dorota Majda (nauczyciel dyplomowany)

mgr Monika Siergiej (nauczyciel poczatkujący) 

pomoc nauczyciela: Gabriela Mała

woźna oddziałowa: Dorota Dampc

 

GRUPA II „STOKROTKI”

3-, 4- latki

wychowawcy: mgr Anna Stefaniak (nauczyciel dyplomowany)

mgr Monika Siergiej (nauczyciel poczatkujący) 

pomoc nauczyciela: Joanna Klassa

woźna oddziałowa: Monika Kotlowska

GRUPA III „SERDUSZKA”

4-latki

wychowawca: mgr Agata Rapalska (nauczyciel dyplomowany)

woźna oddziałowa: Ewa Skołd

GRUPA IV „GWIAZDECZKI”

3-latki

wychowawcy: mgr Katarzyna Wenta (nauczyciel poczatkujący)

mgr Amanda Kurowska (nauczyciel początkujący) 

pomoc nauczyciela: Bogumiła Stosik

woźna oddziałowa: Katarzyna Pioch

 

GRUPA V „KWIATUSZKI”

4-, 5-latki

wychowawca: mgr Karina Wysocka (nauczyciel dyplomowany)

woźna oddziałowa: Sylwia Kubersa

 

 GRUPA VI „TYGDRYSKI”

4-, 5- latki

wychowawca: mgr Anna Maria Pawlik (nauczyciel poczatkujący)

woźna oddziałowa: Lucyna Kluska

GRUPA VII „JEŻYKI”

5-latki

wychowawcy: mgr Agnieszka Tusk (nauczyciel dyplomowany)

mgr Anna Pawlik (nauczyciel mianowany)

woźna oddziałowa: Barbara Winiarska

GRUPA VIII „SŁONECZKA”

5-, 6-latki

wychowawca: mgr Ewelina Depta (nauczyciel mianowany)

woźna oddziałowa: Joanna Okrój

 

GRUPA IX  „BIEDRONKI”

6-latki

wychowawca: mgr Ewa Kozłowska (nauczyciel dyplomowany)

woźna oddziałowa: Lucyna Miłosz, Dorota Cemka

 

GRUPA X „KUBUSIE”

5-latki

wychowawca: mgr Małgorzata Balicka – Pietrzyk (nauczyciel dyplomowany)

woźna oddziałowa: Bogusława Wrzachol

GRUPA XI „KOTKI”

6-latki

wychowawca: mgr Agnieszka Renka (nauczyciel poczatkujący)

woźna oddziałowa: Grażyna Witka

***

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA:

główna księgowa: Cecylia Bajdalska, Lucyna Koszałka

intendentka: Ewa Pipka

kucharka: Anna Sztandera

pomoc kucharki: Iwona Burka, Elżbieta Gierszewska, Marzena Piotrowska, Róża Łasica

starszy woźny: Grzegorz Keller

woźny: Krzysztof Sulecki