XII Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Zbieraj baterie i telefony”

XII Edycja Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Zbieraj baterie i telefony”

Szanowni Państwo,

Każdy z nas powinien mieć świadomość, że ochrona i kształtowanie środowiska, w którym żyjemy jest koniecznością i podstawowym obowiązkiem każdego człowieka. Mając świadomość, jak ważne jest podnoszenie świadomości ekologicznej najmłodszych, organizujemy i wdrażamy różne akcje edukacyjne dla dzieci i rodziców oraz programy z zakresu edukacji ekologicznej. Dlatego też, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do udziału
w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym– ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!

Poprzez praktyczne działania oraz systematyczną edukację ekologiczną dajemy przykład dzieciom jak  właściwie postępować z odpadami niebezpiecznymi oraz przekonujemy do przyjaznych środowisku naturalnemu postaw
i nawyków.

W naszym przedszkolu (przy wejściu do budynku) są umieszczone specjalne pojemniki, w których możecie Państwo umieszczać zużyte baterie, a także niesprawne telefony komórkowe.

Ponadto organizator akcji Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Biosystem Electrorecykling S.A. oraz firma T-Mobile ufundowała nagrody dla placówek, które zbiorą największą ilość baterii oraz telefonów komórkowych.

Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora akcji w naszym przedszkolu Katarzyny Wenta.