MIŁY, STARSZY, SIWY PAN Z WIELKIM WORKIEM ODWIEDZIŁ NAS – WIZYTA MIKOŁAJA U NUTEK

Mikołaju, Mikołaju, witaj w naszym pięknym kraju…a właściwie w przedszkolu, bo tak dzieci 4.XII rozpoczęły spotkanie ze św. Mikołajem. Mikołajki to dzień długo oczekiwany przez przedszkolaków. Św. Mikołaj  przypomniał dzieciom o bożonarodzeniowych tradycjach i zwyczajach. Wspólnie  z Nutkami zatańczył do świątecznej piosenki oraz wysłuchał wierszyków specjalnie przygotowanych na tę okazję. Nasz gość nie zapomniał o świątecznych upominkach dla każdego przedszkolaka czym wywołał uśmiech na ich twarzach Spotkanie mikołajkowe zakończyło się wspólnymi zdjęciami i słodkim poczęstunkiem.