Konkurs plastyczny „Chcę oddychać czystym powietrzem”

Konkurs plastyczny „Chcę oddychać czystym powietrzem”

„Chcę oddychać czystym powietrzem” to konkurs plastyczny organizowany w ramach tegorocznych XXXVII Lęborskich Dni Techniki, których hasłem przewodnim było „Ignacy Łukasiewicz, prekursor światowego przemysłu naftowego. Konkurs był dedykowany dzieciom i młodzieży Powiatu Lęborskiego, a jego organizatorem był Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Lęborku oraz Komitet Terenowy Naczelnej Organizacji Technicznej w Lęborku.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników. Kapituła konkursu otrzymała łącznie 131 prac konkursowych, których rozstrzygnięcie było rozpatrywane w trzech kategoriach wiekowych. Nagrody były wręczane przez Zastępcę Burmistrza – Panią Teresę Ossakowską-Szarą oraz Prezesa KT NOT – Pana Janusza Miklaszewicza.