III Międzyprzedszkolne Potyczki Matematyczne w Przedszkolu nr 9

14 marca reprezentacja naszego przedszkola w składzie: Maria Kwiatkowska (gr. Słoneczka), Łucja Bigus (Kubusie), Jan Bek (Kwiatuszki) oraz Jakub Damaszk (Jeżyki) wzięła udział w III Międzyprzedszkolnych Potyczkach Matematycznych organizowanych przez Przedszkole nr 9. Na małych, dzielnych matematyków czekały różnego rodzaju zadania, których wykonanie oceniało jury. Zawody rozpoczęły się od prezentacji plakatów pt. ,,Matematyczna promocja własnego przedszkola”. Do tej konkurencji przygotowaliśmy logo naszego przedszkola złożone z figur geometrycznych oraz symbole odzwierciedlające nazwy wszystkich naszych grup przedszkolnych. Po wykonaniu zadań na uczestników czekał słodki poczęstunek. Wszyscy świetnie sobie poradzili z konkurencjami, dlatego też dzieci zostały nagrodzone upominkami oraz dyplomami.