GRUPA ŻABKI- REALIZACJA ZADAŃ PROJEKTU „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

W tym roku grupa Żabki  bierze udział w niezwykle cennym i wartościowym projekcie pt. „Piękna Nasza Polska Cała”. Do tego miesiąca udało nam się już wspólnymi siłami  na terenie przedszkola zrealizować wiele niezwykłych wydarzeń.

Dzieki zaangażowaniu rodziców nasza grupa może nadal brać udział w projekcie poprzez realizacje zadań dzieci wraz z rodzicami w domu. W miesiącu marcu zrealizowaliśmy zadanie „Według przepisu Babciu lub Dziadka – wykonanie regionalnej (albo rodzinnej)  potrawy i podzielenie się przepisem”.