Dzień Mamy i Taty w Jeżykach

Są takie dni szczególne w roku, w których Mama i Tata mają swoje święto. Z tej okazji do naszego przedszkola 6 czerwca zostali zaproszeni rodzice Jeżyków, aby mogli wspólnie z dziećmi uczestniczyć w uroczystości z okazji ich święta. Pod hasłem Kochamy Was całym sercem, mali artyści ubrani w odświętne stroje, recytowali wierszyki, śpiewali piosenki i tańczyli, a w podziękowaniach pociechy wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Rodziców bardzo wzruszyły, a nawet rozczuliły występy dzieci, dlatego też nie zabrakło łez szczęścia. Ta wyjątkowa uroczystość była okazją do integracji środowiska rodzinnego i przedszkolnego, wspólnego przeżywania radości, okazywania miłości przez swoje pociechy.