DZIEŃ JEŻA W JEŻYKACH

„Krótkie nóżki, długi ryjek, ostre kolce ciało kryją. Ach cóż to za groźny zwierz […]”. Proszę państwa oto jeż i jego święto, przypadające na dzień 10 listopada, które wpisało się w przedszkolnym kalendarzu grupy Jeżyki. Uroczysty dzień maluchy rozpoczęły piosenką „Idzie jeż”. Dzieci poznały ciekawostki związane z kolczastym przyjacielem. Aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych i radosnych tańcach. Każdy jeżyk wykonał piękną pracę plastyczną. Dzieci wysłuchały też z zainteresowaniem „Bajki o jeżu”. Zwieńczeniem jeżowego święta było pozowanie w fotobudce. Ten dzień dla wszystkich Jeżyków był wyjątkowy, pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy. A rodzicom maluszków składamy podziękowania za zaangażowanie i kreatywne pomysły w przygotowaniu strojów:)