Bal Karnawałowy- Tygryski

W piątek 12 stycznia w grupie Tygryski odbył się długo oczekiwany Bal karnawałowy 🎊🎀🎉🎈🐯🥰. Wszystkie Tygryski z utęsknieniem wyczekiwały tego dnia i od poniedziałku się do niego szykowały. Nasza sala nabrała bajkowego charakteru i zapraszała do wesołej zabawy. Tego dnia dzieci mogły przebrać się w strój ulubionego bohatera. Ten dzień wypełniony był radosnym śmiechem i zabawą. Przedszkolaki brały udział w licznych zabawach, konkursach i oczywiście odbyła się wesoła zabawa przy muzyce. Na koniec balu wszystkie Tygryski zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia w przygotowanych foto budkach. Nie mogło zabraknąć oczywiście słodkiego poczęstunku, za który bardzo dziękujemy. Ten dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych milusińskich. Dziękuję Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów. Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z balu 🎀🎊🎉🎈🍭🎈🎉🐯.