Zakończenie Przedszkola

Zakończenie Przedszkola

„Baw się, uśmiechaj, odkrywaj świat!”

Dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile spędzone w przedszkolu. Pamiętajcie o tym, czego się tutaj nauczyliście i idźcie przez życie z uśmiechem! 

Życzymy Wam, kochane Kwiatuszki, wielu sukcesów w szkole, ciekawych przygód i wspaniałych kolegów. Niech nauka będzie dla Was fascynującą przygodą!