„Baw się, uśmiechaj, odkrywaj świat!”
Dziękujemy za wszystkie wspaniałe chwile spędzone w przedszkolu. Pamiętajcie o tym, czego się tutaj nauczyliście i idźcie przez życie z uśmiechem!
Życzymy Wam, kochane Kwiatuszki, wielu sukcesów w szkole, ciekawych przygód i wspaniałych kolegów. Niech nauka będzie dla Was fascynującą przygodą!























































