Żabki żegnają przedszkole

Żabki żegnają przedszkole

Dnia 21.czerwca w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. Tych parę lat, które dzieci spędziły na wspólnych zabawach, zajęciach, wycieczkach, teraz wydają się nam i im chwilą, bo nasze przedszkolaki to już absolwenci, którzy zaczynają nowy etap edukacji.

Występ rozpoczął się uroczystym Polonezem, nie zabrakło wierszy oraz tańców i piosenek w afrykańskim klimacie. Absolwenci dumnie prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Po występie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez panią dyrektor, książkę oraz mały upominek.

Kochane Starszaki, życzymy Wam samych sukcesów, spełnienia marzeń, wielkiej przygody, niewyczerpanych pokładów energii i uśmiechu na co dzień. Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wspólnie spędzony czas.