WYCIECZKA PSZCZÓŁEK DO GDAŃSKA OLIWY

Grupa Pszczółki wybrała się 10 października na wycieczkę do Gdańska Oliwy, gdzie miały okazję obejrzeć rewię łyżwiarską pod tytułem „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Wszyscy z zachwytem oglądali lodową opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu zawodowych łyżwiarzy. Dzieci były pod ogromnym wrażeniem pięknej, ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe, bajkowe kostiumu, a dodatkowym atutem przedstawienia były efekty pirotechniczne. Występom towarzyszyła świetnie dobrana oprawa muzyczna. To wszystko zapierało dech w piersiach! Przedszkolaki były zachwycone spektaklem, przez chwilę poczuliśmy się jak prawdziwi żeglarze.