V PIKNIK RODZINNY

W sobotę 4 czerwca br. w ogrodzie naszego przedszkola odbył się V PIKNIK RODZINNY.  Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu. W imprezie wzięła udział cała społeczność przedszkolna oraz rodzice i rodzeństwo naszych przedszkolaków. Duże zainteresowanie i emocje wywołała loteria fantowa zorganizowana przez rodziców przedszkolaków, do której ustawiała się długa kolejka. Na pikniku można było również m.in. wykonać samodzielnie bransoletkę lub breloczek, spróbować swojego szczęścia zakręcając kołem fortuny, przeżyć różne doświadczenia zmysłowe przy kąciku sensorycznym oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Równie dużą atrakcją dla dzieci były dmuchańce, a dzięki zdolnym Paniom malującym twarze nasz piknik opuściły kotki, pieski, motylki, jednorożce, Spidermani i wiele innych. Gwiazdami sceny V Festynu Rodzinnego byli karatecy oraz smerfy, które zachęcały do wspólnych tańców. Po wyśmienitej zabawie goście mogli posilić się kiełbasą z grilla, pajdą ze smalcem, grochówką, frytkami, a na deser posmakować przepysznych wypieków naszych, wspaniałych rodziców. Na deser czekała dla przedszkolaków również wata cukrowa i popcorn. Piknik był bardzo udany, wszyscy wyszli z uśmiechem na twarzy i zapasem kolejnych, dziecięcych wspomnień.

Dziękujemy bardzo wszystkim za przybycie i wspólną zabawę!