Tygryski z wizytą w bibliotece

Tygryski z wizytą w bibliotece

W środę 23 listopada dzieci z grupy Tygryski🐯odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku 📚.Przedszkolaki dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować.  Zobaczyły także jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci rozwiązywały zagadki związane z postaciami z bajek i baśni. Przedszkolaki znakomicie sobie poradziły. Pani bibliotekarka pokazała także dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Bardzo spodobały się im kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków, była to pierwsza wizyta w „domu książek”, ale na pewno nie ostatnia. Przy okazji zwiedzania biblioteki, Tygryski odwiedziły Smoczą Jamę, która zrobiła na nich bardzo duże wrażenie 🐯🧡.