Świąteczne spotkanie u Tygrysków

Świąteczne spotkanie u Tygrysków

W środę 21 grudnia w naszej grupie, odbyła się uroczystość z okazji Świąt Bożego Narodzenia 🥰. W ten wyjątkowy dzień, Tygryski zaprosiły swoich kochanych rodziców na „magiczne spotkanie”, podczas którego wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dzieci w świątecznych strojach prezentowały się przepięknie. Tygryski chętnie śpiewały, recytowały wierszyki i tańczyły. Świąteczna dekoracja była dopełnieniem całości i wzbogaciła walory artystyczne przedstawienia. Nie zabrakło też miłej niespodzianki od Św. Mikołaja dla każdego dziecka 🎁. Po zakończonych występach, dzieci wręczyły Rodzicom świąteczne prezenty i wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w organizację uroczystości.

Wszystkim życzymy Zdrowych i Wesołych Świąt 🎄🎅🧡🐯.