Świąteczne przygotowania w grupie Tygryski

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w poniedziałek nasze Tygryski, udały się do muzeum, na interesujące warsztaty – ozdabianie świątecznych pierników 🎅🎄. W czasie warszatów dzieci rozwijały swoją sprawność manualną poprzez dekorowanie pierniczków lukrem, czekoladą oraz kolorowymi posypkami 🎅🤎. Za poświęcony czas i zaangażowanie serdecznie dziękujemy wszystkim Paniom a szczególnie mamie naszego Michałka, która pracuje w muzeum 😘🐯🧡. Podczas drogi powrotnej do naszego przedszkola, mama Zuzi zaprosiła nas na przepyszną, gorącą czekoladę. Mogliśmy się rozgrzać i nabrać sił do dalszego spaceru. Jeszcze raz, bardzo dziękujemy 🧡 🐯. Popołudniu przyszedł czas na wspólne ubieranie naszej choinki🎄. Przy dzwiękach kolęd i pastorałek, Tygryski z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, kolorowe światełka. Nasza choinka wygląda prześlicznie. W sali od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo 🎅🎄.