Spotkanie z funkcjonariuszem Straży Granicznej-Kwiatuszki,Jeżyki,Tygryski

Spotkanie z funkcjonariuszem Straży Granicznej-Kwiatuszki,Jeżyki,Tygryski

21 listopada 2022r. przedszkolaki uczestniczyły w niezwykłym spotkaniu. Odwiedził nas bowiem emerytowany żołnierz ze Straży Grnicznej – Pan Leszek Rzepka. Zaproszony gość opowiedział dzieciom o Straży Granicznej, codziennych obowiązkach pracujących tam ludzi, a także o istocie istnienia owej instytucji. Spotkanie było okazją do kształtowania poczucia tożsamości narodowej u najmłodszych oraz pokazania im służby funkcjonariusza Straży Granicznej. Dzieci z ogromnym zaciekawieniem słuchały opowieści naszego gościa i zadawały wiele pytań. Wizyta Pana żołnierza była bardzo ciekawa. Na pewno na długi czas pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.