Smacznie u Starszaków. W środowy poranek u starszaków pięknie zapachniało a to za sprawą gofrów. Mali kucharze  zapoznali się z przepisem  i przygotowali. Dzieci pod kierunkiem pań, z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski robota. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!! Było słodko, smacznie i zdrowo, a głównym dodatkiem do gofrów była czekolada, bita śmietana i jagody.

Smacznie u Starszaków.                   W środowy poranek u starszaków pięknie zapachniało a to za sprawą gofrów. Mali kucharze   zapoznali się z przepisem  i przygotowali. Dzieci pod kierunkiem pań, z wielkim zapałem odmierzały składniki i wsypywały je do miski robota. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiły do pieczenia. Gofry wyszły znakomite!!! Było słodko, smacznie i zdrowo, a głównym dodatkiem do gofrów była czekolada, bita śmietana i jagody.