Mikołajkowo w Kwiatuszkach

Mikołajkowo w Kwiatuszkach

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci.

6 grudnia, tuż po „warsztatach piernikowych” w Lęborskim Muzeum pojawił się długo oczekiwany gość – św. Mikołaj. Powitał nas dzwoneczkami i tradycyjnym okrzykiem „hou, hou, hou”.

Kwiatuszki powitały Mikołaja głośnymi oklaskami i wesołą piosenką. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęścia w Nowym Roku. Obiecał, że powróci do nas za rok.  

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z Panią Dyrektor i naszym gościem-Mikołajem 🙂