Dzień Pluszowego Misia u Stokrotek

Dzień Pluszowego Misia u Stokrotek

Każde dziecko przyszło do przedszkola ubrane na brązowo, a w ręku trzymało pluszowego misia. Stokrotki rozpoczęły Dzień Pluszowego Misia od wykonania pracy plastycznej: przykleiły uszy i pomalowały na brązowo obwód papierowego talerzyka, aby na koniec mogły sobie zrobić przepiękne misiowe zdjęcia. Dzieci karmiły głodnego misia miodem, doskonaląc przy tym liczenie do 5, śpiewały, tańczyły i zabawiały swoich pluszowych przyjaciół na chuście Klanza. Doskonaliły percepcję wzrokową szukając misiowych par, a nawet wyleczyły chorego misia, bo przecież wiadomo, że plasterki pomagają na wszystko 😉 Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.