Dzień Pluszowego Misia-Tygryski

Dzień Pluszowego Misia-Tygryski

Dziś 25 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, niebieskie itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na nasze Tygryski czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta. Bawiły się m. in. przy piosenkach: „Pokochaj pluszowego misia”, „Jadą, jadą misie”, brały udział w różnych zabawach ruchowych, matematycznych, zgadywankach itp. Tygryski wykonały prace plastyczno-konstrukcyjną (ułożenie obrazka z wyciętych części)🐻🤎.

Dzień Pluszowego Misia w naszej grupie był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęsliwe, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy 🐯🧡.