Dzień Dziecka u Żabek

Dzień Dziecka u Żabek

Dzień Dziecka to święto, na które czeka każde dziecko przez cały rok. To bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. W naszym przedszkolu tego dnia cały dzień trwała zabawa. Były tańce, zabawy muzyczno-taneczne, dmuchane zjeżdżalnie na placu przedszkolnym, malowanie twarzy oraz słodko-owocowy poczęstunek. Dodatkową atrakcją dzisiejszego dnia było wyjście do Szkoły Muzycznej na przedstawienie „Smerfny Świat” w wykonaniu rodziców i nauczycieli z naszego przedszkola. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył a wspomnienia pozostaną na długo. Na zakończenie dnia każde dziecko otrzymało małą niespodziankę.

KOCHANE DZIECI jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego i aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego!❤️💚🐸