Bal karnawałowy w grupie Tygryski

Bal karnawałowy w grupie Tygryski

W czwartek 12 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy 🥳🎉🥰🎅. Dla naszych Tygrysków był to dzień niezwykły. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, kotki, tygryski, policjantów i wiele innych postaci. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów ❤️🐯🧡.