Zakończenie roku w grupie EKOLUDKI

W dniu 26 czerwca odbyło się zakończenie roku w grupie Ekoludki. Było miło, sympatycznie i uroczyście. Po wręczeniu dyplomów i mowach pożegnalnych (Ekoludki po wakacjach idą już do szkoły ) odbył się fantastyczny piknik. Zapraszamy do obejżenia filmików z uroczystości oraz zdjęć z pikniku.

Część pierwsza :

 Część druga filmu ;)

 

 

Zdjęcia z pikniku udostępniono tutaj -->> Zdjęcia z pikniku

 

Ps. Jeśli ktoś z Państwa posiada filmy lub zdjęcia z tej imprezy i chce je pokazać na naszej stronie proszę o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z przyjemnością udostępnimy Państwa filmy i obrazy na stronie przedszkola.

Zapraszamy!

 
Ostatnio zmieniany piątek, 27 czerwiec 2014 08:22
DOLNYREKSIO