WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. ,,JESIEŃ ZA OKNEM"

Do konkursu przystąpiło wiele dzieci, a prace były tak różnorodne i piękne, iż jury postanowiło przyznać nagrody nie w dwóch, a w czterech kategoriach wiekowych. I tak:

 

W KATEGORII TRZYLATKÓW:

I miejsce:

- Kacper Drążek, Serduszka

II miejsce (ex aequo):

- Hanna Kosiło, Serduszka

- Kornelia Żmudzka, Serduszka

III miejsce:

- Maja Hrycyk, Kwiatuszki

Wyróżnienia:

- Kacper Cholcha, Serduszka

- Aleksander Dziemiańczyk, Serduszka

- Julia Gładek, Stokrotki

- Antoni Joniec, Serduszka

 

W KATEGORII CZTEROLATKÓW:

I miejsce:

- Kacper Kałużny, Kubusie

II miejsce (ex aequo):

- Filip Świątek, Jeżyki

- Miłosz Falitarski, Słoneczka

III miejsce:

- Kornelia Gilmajster, Kubusie

Wyróżnienia:

- Nikodem Kozłowski, Kubusie

- Marysia Kwiatkowska, Słoneczka

- Ksawery Kosiło, Jeżyki

 

W KATEGORII PIĘCIOLATKÓW:

I miejsce (ex aequo):

- Alan Opieka

- Nikola Cholcha, Biedronki

- Jagoda Cieńkowska, Minionki

II miejsce:

- Mieszko Ząbkiewicz, Biedronki

III miejsce (ex aequo):

- Aniela Dzieciniak

- Maja Kiełpińska, Słoneczka

- Barbara Klawikowska, Biedronki

Wyróżnienia:

- Filip Witczak

- Filip Klimczuk

- Melody Walkusz, Kotki

- Hanna Szandrach

- Natalia Woźniak, Słoneczka

- Wojciech Kowalczuk, Biedronki

- Lena Joniec, Jeżyki

- Antonina Ziółkowska, Biedronki

 

W KATEGORII SZEŚCIOLATKÓW:

I miejsce (ex aequo):

- Alicja Tołoczko, Minionki

- Iga Andryskowska, Minionki

II miejsce (ex aequo):

- Pola Świątkowska

- Hanna Tanasiewicz, Nutki

- Władysław Patelczyk, Nutki

III miejsce (ex aequo):

- Alicja Kurowska, Minionki

- Emilia Wenta

- Aleksandra Tararyj

Wyróżnienia:

- Błażej Dzieciniak

- Mateusz Mras

- Witold Gudzio

- Cyprian Pulun

 

NAGRODY SPECJALNE:

- Kuba Henc, Biedronki

- Tymon Henc, Jeżyki

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Gratulujemy pomysłowości, talentu, a przede wszystkim twórczej wyobraźni, której odzwierciedleniem są Wasze prace.

Galeria prac zostanie zorganizowana w szatni głównego budynku naszego przedszkola już wkrótce, a rozdanie nagród wszystkim uczestnikom odbędzie się 16 listopada 2021 r.

Dziękujemy!

 

Organizatorzy:

mgr Monika Kobiela

mgr Ewelina Depta

  • 1
  • 10
  • 11

  • 12
  • 13
  • 14

  • 15
  • 16
  • 17

  • 18
  • 19
  • 2

  • 20
  • 25
  • 28

  • 3
  • 30
  • 31

  • 32
  • 34
  • 35

  • 36
  • 37
  • 38

  • 4
  • 40
  • 42

  • 43
  • 46
  • 5

  • 57
  • 58
  • 59

  • 6
  • 60
  • 61

  • 64
  • 7
  • 8

  • 9
Ostatnio zmieniany wtorek, 23 listopad 2021 22:20
Oceń ten artykuł
(1 głos)
DOLNYREKSIO