Kadra pracownicza

 

DYREKTOR PRZEDSZKOLA:
mgr Dorota Lahutta
 (nauczyciel dyplomowany)
 
 
***
 
GRUPA I "MINIONKI"
wychowawcy: Halina Ługowska (nauczyciel dyplomowany)
mgr Dorota Majda (nauczyciel dyplomowany) 
pomoc nauczyciela: Bogumiła Stosik
woźna oddziałowa: Teresa Dampc
 
 
GRUPA II "NUTKI"
wychowawcy: mgr Karolina Medwid (nauczyciel kontraktowy)
pomoc nauczyciela: Lucyna Kluska
woźna oddziałowa: Beata Jurkowska
 
 
GRUPA III "MYSZKI"
wychowawca: mgr Izabela Kosior (nauczyciel kontraktowy)
woźna oddziałowa: Joanna Okrój
 
 
GRUPA IV "ŻABKI"
wychowawcy: mgr Emilia Lewandowska (nauczyciel kontraktowy)
Katarzyna Wenta (nauczyciel stażysta)
pomoc nauczyciela: Gabriela Mała
woźna oddziałowa: Katarzyna Pioch
 
 
GRUPA V "ZUCHY"
wychowawca: mgr Agata Rapalska (nauczyciel mianowany)
Amanda Kurowska - (nauczyciel kontraktowy)
wożna oddziałowa: Ewa Skołd
 
 
GRUPA VI  "EKOLUDKI"
wychowawca: mgr Karina Wysocka (nauczyciel dyplomowany)
woźna oddziałowa: Sylwia Kuberska
 
 
GRUPA VII "RYBKI"
wychowawcy: mgr Małgorzata Balicka - Pietrzyk (nauczyciel mianowany)
Jolanta Fred (nauczyciel dyplomowany)
woźna oddziałowa: Bogusława Wrzachol
 
GRUPA VIII "SMERFY"
wychowawcy: mgr Ewa Kozłowska (nauczyciel dyplomowany)
mgr Renata Chmielińska (nauczyciel mianowany)
woźna oddziałowa: Lucyna Miłosz
 
GRUPA IX "KRASNOLUDKI"
wychowawcy: mgr Anna Stefaniak (nauczyciel dyplomowany)
woźna oddziałowa: Bogusława Klata
 
 
GRUPA X "MISIE"
wychowawcy: mgr Teresa Niedzielin (nauczyciel dyplomowany)
mgr Jolanta Gorazdowska (nauczyciel dyplomowany)
woźna oddziałowa: Grażyna Witka
 
 
GRUPA XI "MOTYLKI"
wychowawcy: mgr Agnieszka Tusk (nauczyciel mianowany)
mgr Anna Pawlik (nauczyciel kontraktowy)
wożna oddziałowa: Barbara Winiarska
 
 
 
 
***
 
 
ADMINISTRACJA I OBSŁUGA:
 
 
główna księgowa: Cecylia Bajdalska
 
intendentka: Ewa Pipka
 
kucharka: Anna Sztandera
 
pomoc kucharki: Magdalena Puzdrowska, Iwona Burka
 
konserwator: Grzegorz Keller
 
 
 

 

Ostatnio zmieniany sobota, 15 grudzień 2018 16:15
Oceń ten artykuł
(11 głosów)
DOLNYREKSIO