Ewelina D2.

W minionym tygodniu grupa ,,Słoneczka” przygotowywała zdrowe, kolorowe kanapki. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo.

Na stole nie zabrakło sera, wędliny, pomidorków, ogórków, papryki i innych zdrowych składników. Kanapki nie tylko były zdrowe, smaczne, ale i pięknie ozdobione. Pamiętać należy, że najlepiej smakują potrawy wykonane samodzielnie, dlatego ,,Słoneczka” z apetytem zajadały swoje ,,dzieła”.

Głównym celem zajęć było kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania się, poznanie kolejności działań przygotowywania kanapek oraz doskonalenie samodzielności.

czwartek, 21 październik 2021 20:26 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

Wszystkim chłopakom dużym i małym

życzyć dziś chcemy, by byli wspaniali.

Spełnienia marzeń, uśmiechu, radości

Wspaniałych wrażeń i dużo miłości.

Dużo słodyczy, życia pięknego

wszystkiego najlepszego!

środa, 06 październik 2021 20:24 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

20 września obchodziliśmy również urodzinki Madzi z grupy ,,Słoneczek". Po uroczystym ,,100 lat!" dzieci wręczyły jubilatce prezencik, a Madzia poczęstowała wszystkich babeczkami, które upiekła wspólnie z mamą.

wtorek, 21 wrzesień 2021 21:54 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, zabawy, odwagi i wiary we własne siły. ,,Słoneczka" spędziły ten dzień biorąc udział w konkursach i zabawach ruchowych, a zajęcia edukacyjne ,,z kropką w tle" miały wyjaśnić dzieciom podstawy kodowania. Na zajęciach przedszkolaki wykonały również pracę plastyczną pt. ,,Kropkowa sowa", używając stempli do malowania farbami plakatowymi. Wszystkie dzieci biorące udział w zajęciach otrzymały dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

wtorek, 21 wrzesień 2021 21:34 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

Dzień Przedszkolaka w grupie ,,Słoneczka" bogaty był w wiele atrakcji. Rankiem dzieci wybrały się do lęborskiego kina, by tam zobaczyć pokaz filmów krótkometrażowych. Tego dnia otrzymały również upominki oraz słodki poczęstunek. Słodkie niespodzianki ukryte były również w zakątkach naszej sali, a zadaniem dzieci było odnalezienie ich w zabawie na czas.

wtorek, 21 wrzesień 2021 21:08 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy naszym milusińskim dużo zdrowia, radości i uśmiechu. Niech otaczający Was świat bedzie zawsze pełen kolorów, szczęscia i beztroski. Spełnienia marzeń oraz samych beztroskich dni.

wtorek, 01 czerwiec 2021 23:46 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjatkowe święto - Międzynarodowy Dzień Ziemi. Jest to idealny czas, aby zastanowić się, jak chronić naszą planetę - Ziemię! W tym dniu dzieci z grupy Słoneczka dowiedziały się co nalezy robić, aby "Pani Ziemia" była piekna, zdrowa i czysta oraz jak prawidłowo segregować śmieci.

niedziela, 25 kwiecień 2021 22:04 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

poniedziałek, 15 luty 2021 23:05 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21

W dniu 18 grudnia 2020r, w miłej atmosferze upłynął nam czas. Dzieci z grupy Słoneczka zaprezentowały program zimowo - świateczny życząc wszystkim Wesołych i Spokojnych Świat.

Film z przedstawienia: https://youtu.be/6KVV4_HbEF4

poniedziałek, 21 grudzień 2020 23:06 Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21