przedszkole

Kochane Minionki!

Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów, rozwoju swoich pasji i talentów. Niech Wasze dzieciństwo trwa jak najdłużej, a uśmiech i dobry humor towarzyszy Wam każdego dnia. Bądźcie kochani i dostarczajcie swoim bliskim powodów do dumy. Niech każdy dzień będzie przepełniony beztroską zabawą, radością i pozytywnymi doświadczeniami.

Z nieustannymi życzeniami zdrówka i z nadzieją szybkiego powrotu do normalności

pozdrowienia przesyłają panie z grupy Minionków:

Dorota Majda i Teresa Dampc

poniedziałek, 01 czerwiec 2020 17:24 Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020

poniedziałek, 01 czerwiec 2020 08:50 Dział: Wiadomości dla rodziców

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSZKOLU NR 2 W LĘBORKU W OKRESIE PANDEMII COVID-19

piątek, 15 maj 2020 17:49 Dział: Wiadomości dla rodziców

PROCEDURA PRZYPROWADZANIA/ODBIERANIA DZIECKA DO/Z PRZEDSZKOLA obowiązująca od dnia 18 maja 2020 r. DO ODWOŁANIA

piątek, 15 maj 2020 17:46 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do zapoznania się z Wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30 kwietnia 2020 r. (w dalszej części tego artykułu)

wtorek, 05 maj 2020 11:39 Dział: Wiadomości dla rodziców

Niegdyś konkurs nosił nazwę "O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki", teraz czasy się zmieniły i wróżka ustaliła nowe zasady.

poniedziałek, 27 kwiecień 2020 09:28 Dział: Wiadomości dla rodziców

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA NR 2 W LĘBORKU NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Do dnia 11. maja 2020 roku należy przesłać Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola na adres mailowy:
lub pocztą na adres:

Przedszkole nr 2 w Lęborku
ul. E. Plater 12 84-300 Lębork.

Brak potwierdzenia woli oznacza rezygnację z miejsca w przedszkolu.

Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Nr 2 w Lęborku, na rok szkolny 2020/2021, jest wywieszona na drzwiach głównych naszego przedszkola. Treść potwierdzenia woli zapisu znajduje się w dalszej części tego artykułu.

poniedziałek, 20 kwiecień 2020 09:49 Dział: Wiadomości dla rodziców

Uwaga Rodzice Dzieci

6-letnich

(z rocznika 2013)!

Przypominamy, że do końca maja trwa nabór na rok szkolny 2020/2021 do lęborskich szkół podstawowych.

Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej przyjmuje się dzieci, zamieszkałe w obwodzie danej placówki, na podstawie zgłoszenia rodziców.

czwartek, 16 kwiecień 2020 10:35 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Państwo!

Z uwagi na to, że 80. rocznica Zbrodni Katyńskiej przypada na panujący obecnie czas pandemii, powstało wirtualne upamiętnienie tej narodowej tragedii. Upamiętnienie w postaci wirtualnej ekspozycji przywołuje z imienia i nazwiska oficerów Wojska Polskiego, żołnierzy Korpusu Ochrony Pogranicza, funkcjonariuszy Policji Państwowej i Straży Więziennej, urzędników i wszystkich innych przedstawicieli polskiej inteligencji, zamordowanych ludobójczo przez reżim sowiecki i pogrzebanych na cmentarzach w Bykowni, Charkowie, Katyniu i Miednoje.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony www.80rocznicakatynia.pl i do włączenia się w upamiętnienie w ten symboliczny sposób. Pamiętając wspólnie o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej, pielęgnujemy prawdę, aby przekazywać ją kolejnym pokoleniom.

piątek, 10 kwiecień 2020 09:14 Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020