Żegnamy Zerówkę - zakończenie roku szkolnego u Mądrych Sówek

Dziś nam raźno i wesoło,
każdy podśpiewuje w koło,
w lewo kroczek,
w prawo krok,

Kończy się już szkolny rok.

Takimi słowami zaczęły dzieci ostatni wspólny występ dla rodziców przed wakacjami. Dzieci z gracją zatańczyły Poloneza, recytowały wierszyki, śpiewały "Lato płynie do nas... i znów minął rok najszczęśliwy i wspaniały..." żegnając się z kolegami i ze swoimi paniami. Było radośnie i wesoło, były kwiatki, uściski i życzenia bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Były także podziękowania dla rodziców za zaangażowanie, współpracę i wsparcie dla przedszkola.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://przedszkole2.lebork.pl/images/01-rok-szkolny-2014-15/madre-sowki-zak-roku

DOLNYREKSIO