Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2021/22

Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Nr 2 w Lęborku na rok szkolny 2021/22 wywieszona jest na drzwiach głownego budynku przedszkola. 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA NR 2 W LĘBORKU NA ROK SZKOLNY 2021/2022:

W dalszej części postępowania rekrutacyjnego należy wypełnić i podpisać Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola nr 2 w Lęborku na rok szkolny 2021/2022. Dokument można pobrać -> TUTAJ <-  i złożyć do skrzynki pocztowej przed wejściem do przedszkola, przekazać dyżurującemu pracownikowi lub wysłać pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 maja 2021 roku. Niezłożenie potwierdzenia woli w terminie, skutkuje zwolnieniem miejsca w przedszkolu.

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
DOLNYREKSIO