Rybki, Zuchy, Motylki, Pszczółki w Kinie Sferycznym.

12 lutego, dzięki Radzie Rodziców, która sfinansowała pokaz, dzieci z grupy Rybki, Zuchy, Motylki, Pszczółki miały okazję zapoznać się z nową formą kształcenia jakim jest KINO SFERYCZNE. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu nauka staje się ciekawsza i zajmująca. W trakcie pokazu, dzieci  oglądały trówymiarową przestrzeń, która zmienia u  dziecka wizualne i fonetyczne odczucia. Dzieci znacznie lepiej rozumieją i zapamiętują przekazywaną im wiedzę, poprzez atrakcyjne widoki, niesamowite efekty dźwiękowe. Przestrzeń kosmiczna, spadające gwiazdy, głębia oceanu, a do tego obracający się obraz, tworzą realistyczne widowisko. Dzięki Kinu Sferycznemu, niemożliwe staje się mozliwe.

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 luty 2020 20:10
Oceń ten artykuł
(1 głos)
DOLNYREKSIO