WIZYTA PANI POLICJANTKI W ,,MOTYLKACH''

17 września 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie dzieci z panią policjantką. Tematem naszego spotkania było przybliżenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w domu, w przedszkolu oraz zasady bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Pani policjantka wyjaśniła nam jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na pamiątkę spotkania wszyscy zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie. Bardzo dziękujemy pani Olu za ciekawe zajęcia.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://przedszkole2.lebork.pl/images/-rokszk-2018-19/MOTYLKI/policja

Ostatnio zmieniany piątek, 20 wrzesień 2019 10:39
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
DOLNYREKSIO