poniedziałek, 29 czerwiec 2020 16:46 Dział: Wiadomości dla rodziców

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i dzieci Przedszkola nr 2 w Lęborku składają serdeczne podziękowania za okazane wsparcie, zaangażowanie w realizację naszych przedsięwzięć i zrozumienie w roku szkolnym 2019/2020:

- Panu Witoldowi Namyślakowi – Burmistrzowi Miasta Lęborka;

- Panu Marianowi Kurzydło – Sekretarzowi Miasta Lęborka;

- Pracownikom Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Lęborku;

- Radzie Rodziców Przedszkola nr 2 w Lęborku z przewodniczącą Panią Kristianą Pawelczyk;

- Rodzicom zaangażowanym w organizację Kiermaszu Świątecznego, konkursów przedszkolnych i innych przedsięwzięć;

- Firmie NFM Production Sp. z o. o.;

- Firmie FARM FRITES Lębork;

- Panu Arielowi Dorawa

- Panu Danielowi Golub;

- Pani Joannie Pardyla-Janikowskiej;

- Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom naszego przedszkola!

 

D Z I Ę K U J E M Y !

środa, 24 czerwiec 2020 11:43 Dział: Wiadomości dla rodziców

Kochane Dzieci i Rodzice!

Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, słoneczne i przede wszystkim bezpieczne. Aby sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Bawcie się dobrze, nabierzcie sił i zapału do pracy i zabawy w kolejnym roku szkolnym. Trzymajcie się cieplutko! Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 2 w Lęborku

piątek, 05 czerwiec 2020 15:02 Dział: Wiadomości dla rodziców

Informujmy, że Przedszkole nr 2 w Lęborku pełni dyżur letni w miesiącu lipcu 2020 roku. Dyżur będzie odbywał się w reżimie sanitarnym z ograniczoną liczbą dzieci. W sierpniu przedszkole będzie nieczynne.

poniedziałek, 01 czerwiec 2020 08:50 Dział: Wiadomości dla rodziców

sobota, 23 maj 2020 10:45 Dział: Wiadomości dla rodziców

Nazywam się Katarzyna Wenta i jestem wychowawcą w gurpie "Żabki". Zwracam się z prośbą do wszystkich rodziców oraz opiekunów z naszego przedszkola o wypełnienie ankiety. Z  góry dziękuje za poświęcony czas.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeL6_gO2Xmj-tuJP51JT97xGNW6Q45NrGcRAxJEkXFsGrV9UQ/viewform?usp=sf_link

DOLNYREKSIO