piątek, 25 czerwiec 2021 18:00 Dział: Wiadomości dla rodziców

Z okazji wakacji życzymy wszystkim Przedszkolakom i Ich Rodzinom bezpiecznych i słonecznych dni, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola!

Dyrektor i pracownicy Przedszkola Nr 2 w Lęborku

piątek, 25 czerwiec 2021 17:40 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola!

Zachęcamy do udziału w spotkaniach adaptacyjnych, które odbędą się 26. sierpnia 2021 r. o godzinie 15:00. Spotkania te ułatwią nowoprzyjętym dzieciom przekroczenie progu przedszkola po raz pierwszy, przyniosą pomoc merytoryczną rodzicom oraz umozliwią rozpoznanie środowiska wychowawczego podopiecznych, a także ułatwią nawiązanie pierwszych kontaktów pomiędzy dzieckiem a przedszkolem.

piątek, 25 czerwiec 2021 17:35 Dział: Wiadomości dla rodziców

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i dzieci Przedszkola nr 2 w Lęborku składają serdeczne podziękowania za okazane wsparcie, zaangażowanie w realizację naszych przedsięwzięć i zrozumienie w roku szkolnym 2020/2021:

- Panu Witoldowi Namyślakowi – Burmistrzowi Miasta Lęborka;

- Panu Marianowi Kurzydło – Sekretarzowi Miasta Lęborka;

- Pracownikom Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Lęborku;

- Radzie Rodziców Przedszkola nr 2 w Lęborku z przewodniczącą Panią Krystianą Pawelczyk;

- Rodzicom zaangażowanym w organizację Kiermaszu Świątecznego, konkursów przedszkolnych i innych przedsięwzięć;

- Hurtowni „MIX” Owoce i Warzywa w Lęborku;

- Pani Aleksandrze Gertner;

- Pani Magdalenie Zielińskiej;

- Panu Danielowi Golub;

- Pani Joannie Pardyla-Janikowskiej;

- Wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom naszego przedszkola!

D Z I Ę K U J E M Y !

wtorek, 18 maj 2021 22:56 Dział: Wiadomości dla rodziców

Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Nr 2 w Lęborku na rok szkolny 2021/22 została wywieszona na drzwiach głownego budynku przedszkola. 

 

Drodzy Rodzice dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola na nowy rok szkolny!  Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej, ponieważ wkrótce podamy terminy spotkań adaptacyjnych.

czwartek, 29 kwiecień 2021 12:56 Dział: Wiadomości dla rodziców

Szanowni Państwo!

Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

DOLNYREKSIO