wtorek, 05 październik 2021 19:53 Dział: Wiadomości dla rodziców

Nasze przedszkole we wrześniu 2019 roku przystąpiło do programu „Przedszkole Promujące Zdrowie”. Rozpoczęliśmy okres przygotowawczy do przystąpienia do Wojewódzkiej Sieci Przedszkoli Promujących Zdrowie.

czwartek, 29 kwiecień 2021 12:56 Dział: Wiadomości dla rodziców

Szanowni Państwo!

Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

niedziela, 29 listopad 2020 21:39 Dział: Wiadomości dla rodziców

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "UROKI MOJEGO MIASTA"

piątek, 27 listopad 2020 19:03 Dział: Wiadomości dla rodziców

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego "Nie pal przy mnie, proszę" organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lęborku:

piątek, 28 sierpień 2020 14:54 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Rodzice, 

prosimy aby szczegółowo zapoznac się z Wytycznymi GIS oraz Procedurami bezpieczeństwa w przedszkolu (opublikowanymi w dalszej części tego artykułu). Obowiązujące dokumenty do wypełnienia zostaną Państwu rozesłane za pomocą grupowych e-maili. Prosimy o wydrukowanie ich, wypełnienie i dostarczenie w kopercie, najlepiej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

DOLNYREKSIO