czwartek, 29 kwiecień 2021 12:56 Dział: Wiadomości dla rodziców

Szanowni Państwo!

Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej „Tusz do paki”.

piątek, 23 kwiecień 2021 12:48 Dział: Wiadomości dla rodziców

Lista dzieci zakwalifikowanych do Przedszkola Nr 2 w Lęborku na rok szkolny 2021/22 wywieszona jest na drzwiach głownego budynku przedszkola. 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA NR 2 W LĘBORKU NA ROK SZKOLNY 2021/2022:

W dalszej części postępowania rekrutacyjnego należy wypełnić i podpisać Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do Przedszkola nr 2 w Lęborku na rok szkolny 2021/2022. Dokument można pobrać -> TUTAJ <-  i złożyć do skrzynki pocztowej przed wejściem do przedszkola, przekazać dyżurującemu pracownikowi lub wysłać pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 maja 2021 roku. Niezłożenie potwierdzenia woli w terminie, skutkuje zwolnieniem miejsca w przedszkolu.

niedziela, 29 listopad 2020 21:39 Dział: Wiadomości dla rodziców

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "UROKI MOJEGO MIASTA"

piątek, 27 listopad 2020 19:03 Dział: Wiadomości dla rodziców

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego "Nie pal przy mnie, proszę" organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lęborku:

piątek, 28 sierpień 2020 14:54 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Rodzice, 

prosimy aby szczegółowo zapoznac się z Wytycznymi GIS oraz Procedurami bezpieczeństwa w przedszkolu (opublikowanymi w dalszej części tego artykułu). Obowiązujące dokumenty do wypełnienia zostaną Państwu rozesłane za pomocą grupowych e-maili. Prosimy o wydrukowanie ich, wypełnienie i dostarczenie w kopercie, najlepiej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

DOLNYREKSIO