piątek, 27 listopad 2020 19:03 Dział: Wiadomości dla rodziców

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego "Nie pal przy mnie, proszę" organizowanego przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lęborku:

niedziela, 11 październik 2020 16:11 Dział: Wiadomości dla rodziców

Wszystkim pracownikom Oświaty, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, życzenia składają przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 w Lęborku.

Kliknij tutaj, aby obejrzec życzenia

piątek, 28 sierpień 2020 14:54 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Rodzice, 

prosimy aby szczegółowo zapoznac się z Wytycznymi GIS oraz Procedurami bezpieczeństwa w przedszkolu (opublikowanymi w dalszej części tego artykułu). Obowiązujące dokumenty do wypełnienia zostaną Państwu rozesłane za pomocą grupowych e-maili. Prosimy o wydrukowanie ich, wypełnienie i dostarczenie w kopercie, najlepiej w pierwszym dniu pobytu dziecka w przedszkolu.

wtorek, 25 sierpień 2020 19:51 Dział: Wiadomości dla rodziców

Drodzy Rodzice!

Prezentujemy listę grupowych e-maili, za pośrednictwem których w trakcie trwania pracy przedszkola w trybie reżimu sanitarnego, wychowawcy poszczególnych grup będą Państwu przekazywać informacje (hasła do kont wychowawcy przekażą Państwu indywidualnie).

DOLNYREKSIO