poniedziałek, 30 wrzesień 2019 15:42 Dział: Wiadomości dla rodziców

Miło nam poinformować, że grupa Żabki w roku przedszkolnym 2019/2020 będzie realizowała projekt pt. "Piękna Nasza Polska Cała". Głównym celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe to też okazja, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem, a także wzmacniać więzi i integrować placówki oświatowe z terenu całej Polski i Kresów. Autorką projektu jest Ludmiła Fabiszewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim.
Projekt pod patronatem BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

wtorek, 03 wrzesień 2019 04:39 Dział: Wiadomości dla rodziców

Kochani!

Wszystkim przedszkolakom powracającym z wakacji oraz dzieciom rozpoczynającym przygodę w naszym przedszkolu życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele wspaniałych przygód, dziecięcych przyjaźni oraz radości z beztroskiej zabawy. Niech nasze przedszkole będzie dla Was miejscem bezpiecznym, przyjaznym i otwartym na Wasze potrzeby.

Wam zaś drodzy Rodzice życzymy, aby każde osiągnięcia Waszych dzieci były dla Was powodem do dumy i radości.

Dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy Przedszkola Nr 2 w Lęborku

poniedziałek, 05 sierpień 2019 10:46 Dział: Wiadomości dla rodziców

poniedziałek, 01 lipiec 2019 12:56 Dział: Wiadomości dla rodziców

poniedziałek, 01 lipiec 2019 12:37 Dział: Wiadomości dla rodziców