Datetime: 24 Sty 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

Nieodłącznym elementem okresu noworocznego jest Bal Karnawałowy. Pszczółki nie mogły przepuścić takiej okazji. W przedszkolu odbył się bal. Były tańce i przebierańce. Wszystko przy dźwiękach muzyki, o którą zadbał specjalnie zaproszony zespół. Na balu, oprócz parkietowych popisów, najważniejszym punktem są karnawałowe kostiumy. I tu nastąpiła feeria kolorów. Przedszkolaki przebrały się za swoje ulubione postacie. W efekcie bawiliśmy się m.in. ze Spidermanem, Supermanem, Anną z Krainy Lodu, żołnierzami, księżniczkami, sportowcami, rycerzami, strażakami i wieloma innymi gośćmi ze świata magi, bajki i wyobraźni. Pomysłów na przebrania nie było końca, tak samo jak szalonej zabawie do utraty tchu.

Czytaj dalej...
Datetime: 16 Sty 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

10 stycznia Pszczółki zaprezentowały jasełka swoim ukochanym dziadkom. Na występie, Pani Dyrektor przywitała przybyłych Gości i zaprosiła na wspaniały występ, złożyłą również życzenia z okazji ich święta. Dziadkowie z ogromnym zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Jasełkowa szopka miała tradycyjną obasadę - była Maryja, Święty Józef, Dziedziątko Jezus, Aniołowie, Pastuszkowie, Gwiazdeczki, Trzej Królowie i Narrator. Szopka prezentowała się zdumiewająco, a występy przedszkolaków wywołały wzruszenia na twarzach Gości. W drugiej części występu Pszczółki zadedykowały wiersze i piosenki wszystkim Babciom i Dziadkom. Podsumowaniem uroczystości był wspólny pocześtunek zorganizowany przez rodziców Przedszkolaków.

Czytaj dalej...
Datetime: 16 Sty 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magi i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy chrakter tych Świąt, już tradycyjnie, jak co roku, odbyły się jasełka. Dzieci w spacjalnie przygotowanych kostiumach oraz scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawiły sceny narodziń Jezusa Chrystusa. Wśród śpiewu aniołków, do żłóbka przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowonarodzonemu Dzieciątku pokłony złożyli także Królowie, dzieci. Inscenizacja przeplatana były pięknymi pastorałkami i kolędami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role, sprawiły, że atmosfera stała się bardzo świąteczna. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. Po zakończeniu uroczystości, wszyscy w światecznym nastroju rozeszli się do domów. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej...
Datetime: 13 Sty 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

 

9 stycznia grupa Kotki ,bawiła się na swoim pierwszym balu karnawałowym w przedszkolu. Były piękne stroje, muzyka, tańce,  no i oczywiście prezenty od Mikołaja. Dzieci bawiły się wspaniałe.

Czytaj dalej...
DOLNYREKSIO