Datetime: 19 Lis 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

W związku ze zbliżającym się Dniem Życzliwości i Pozdrowień, Pszczólki wysłały kartki i kolorowe rysunki do seniorów z Domu Pomocy Społecznej nr 1 i 2 oraz Domu Seniora Magnolia w Lęborku. To niezwykle ważne święto i wspaniała okazja, aby swoją życzliwośći pokazać najbliższym, bowiem Życzliwość to uśmiech, ciepłę spojrzenie, kilka dobrych słów, niewymuszona grzeczność. Jak być życzliwym? Wystarczy kierować się zasadą: "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowanym".

Czytaj dalej...
Datetime: 19 Lis 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych. Pszczółki wybrały się 18 października do Miejskiej Biblioteki Publicznej. W Bibliotece przywitała dzieci Pani bibliotekarka. Przedszkolaki przyglądały się książkom z wielkim zainteresowaniem. Dzieci dowiedziały się jakie zbiory książek znajdują się na biblotecznych półkach i wysłuchały z uwagą przeczytaną przez Panią bibliotekarkę bajkę. Wykonały z kleksa kolorowe ptaki-cudaki. Nie obyło się również bez wspólnych tańców i zabaw z książką. Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i pozytywnych wrażeń atmosferze. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Czytaj dalej...
Datetime: 16 Lis 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

Dnia 14. listopada grupa Żabki wystawiła przedstawienie jesienne "Idzie drogą Pani Jesień". W obecności Rodziców, zaproszonych gości oraz Pani Dyrektor dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Nie zabrakło wzruszeń rodziców oraz usmiechów dzieci. Bardzo serdecznie dziękujemy za przybycie zaproszynym gościom :)

Czytaj dalej...
Datetime: 16 Lis 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy,
Tomkowi,
Z okazji urodzin, grupa Żabki wraz z Paniami życzy!

Czytaj dalej...
DOLNYREKSIO