Datetime: 25 Maj 2019
Napisał
Dział: Najnowsze wydarzenia 2018/2019
Comments

W piątek 24. maja rodzice z grupy Minionki otrzymali od swoich pociech upominki, życzenia i uścicki.

Czytaj dalej...
Datetime: 23 Maj 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2018/2019
Comments

Idzie misio, idzie słonik,
Idzie lalka, no i konik.
Wszyscy razem z balonami
Z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce,
Masz już jeden roczek więcej!

Czytaj dalej...
Datetime: 20 Maj 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2018/2019
Comments

Grupa Myszki i Żabki wybrały się na wycieczkę do Małoszyc. Na dzieci czekało wiele atrakcji. Grupy przywitał wesoły klaun, który zachęcał dzieci do wspólnych zabaw i śpiewania piosenek. Dzieci rozpoczeły od zwiedzania mini zoo, gdzie mogły karmić zwierzątka. Następnie chętne dzieci czekała przejażdżka na koniu, poźniej dzieci w grupkach wybrały się na przejazdke bryczką. Na koniec dzieci obie grupy integrowały się podczas wspólnego jedzenia grilowanych kiełbasek. 

Czytaj dalej...
Datetime: 20 Maj 2019
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2018/2019
Comments

Myszki odwiedziły Komende w Lęborku. Podczas wizyty dzieci były u Oficera Dyżurnego, gdzie odbiera się telefon i przyjmuje zgłoszenia. Następnie dzieci mogły zobaczyć cele dla osób zatrzymanych. Myszki odwiedziły również wydział kryminalistyki, gdzie mogły zobaczyć jak pobiera się odciski palców. Na koniec dzieci zwiedzały miasteczko, gdzie zdaje się egzamin na kartę rowerową. Przy okazji Pani Policjantka opowiedziała dzieciom jak należy zachowywać się bezpiecznie na drodze. Na koniec dzieci mogły wejść do radiowozu i włączyć dźwięk oraz sygnalizacje świetlną.

Czytaj dalej...
DOLNYREKSIO