Datetime: 22 Gru 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

Uśmiechu, zdrowia, radości,

mnóstwa prezentów i gości.

Przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych,

uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!

W Twoje urodzinki życzę Ci wesołej minki.

W szkole ocen celujących, w domu skrzatów sprzątających, i oszczędzaj swoje siły dziś są Twoje Urodziny!

Czytaj dalej...
Datetime: 21 Gru 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

W dniu 18 grudnia 2020r, w miłej atmosferze upłynął nam czas. Dzieci z grupy Słoneczka zaprezentowały program zimowo - świateczny życząc wszystkim Wesołych i Spokojnych Świat.

Film z przedstawienia: https://youtu.be/6KVV4_HbEF4

Czytaj dalej...
Datetime: 21 Gru 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

Ekoludki przedstawiły inscenizację pt. "Świąteczne zwyczaje". Przedszkolaki wcieliły się w rolę członków rodziny, która wspólnie z radością spędza Wigilijny wieczór.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Czytaj dalej...
Datetime: 21 Gru 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

,,Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia, jest taka siła, co spełnia marzenia... To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia ''. Filmik z przedstawienia:  https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR32YNxgWkIUNw6-KMio8HfWrdkj8jgv89HCxXsAXd57bcbpfrtaRrNgDhs&v=ttEj90u_xs0&feature=youtu.be

Czytaj dalej...
Datetime: 20 Gru 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

Jeżyki nie mogly pominąć okazji na to, by odwiedzić Bożonarodzeniowy kiermasz w naszym przedszkolu. Wszystkie stoiska przezentowały się okazane, uginając się pod ciężarem świątecznych ozdób. Maluszki rozpoznawały swoje prace wykonane wraz z rodzicami. Udział w kiermaszu to niebywała okazja do wspólnie spędzonego czasu i świetnej zabawy. Jeżyki obiecały, że za rok też tak się pobawią,  poczując świąteczny klimat. Wszystkim rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy kreatywnych pomysłów w wykonywaniu świątecznych ozdób. 

Czytaj dalej...
DOLNYREKSIO