Datetime: 23 Paź 2021
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

Nasze Nutki wstąpiły w szereg Starszaków. Było to nie lada wydarzenie - radosne, ale i jednocześnie nieco stresujące z powodu licznych, towarzyszących nam emocji. Oprawą tego ważnego wydarzenia był występ Przedszkolaków, do którego Nutki przygotowywały się z pełnym zaangażowaniem i nieukrywaną niecierpliwością, aby w końcu wstąpić w poczet Starszaków. Punktem kulminacyjnym było oczywiście uroczyste pasowanie, które zostało przeprowadzone przez Panią Dyrektor. Był to bardzo ważny i radosny dzień dla naszych nowo pasowanych Starszaków.

Czytaj dalej...
Datetime: 23 Paź 2021
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

            W piątek pożegnaliśmy Madzię, która z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiała zmienić także przedszkole.. Dlatego też dzieci wręczyły jej prezent, a ona przyjęła go z wielką radością. Wszyscy bardzo się starali, żeby Madzia tego dnia nie czuła się smutna, dlatego razem przygotowaliśmy dla niej album, w którym znalazły się ,,rysunki od serca” – samodzielne, szczere, ,,na pamiątkę”…

Madziu, życzymy Ci samych słonecznych dni i powodzenia w nowym przedszkolu!

            Tego dnia świętowaliśmy również urodzinki Wioli. Wiola z tej okazji poczęstowała nas babeczkami – przepysznymi, kakaowo-śmietankowymi, z bananowym nadzieniem w środku! Były tak pyszne, że zanim zdążyliśmy je uwiecznić znalazły się już w brzuszkach :D To chyba najlepiej potwierdza jakie musiały być smaczne!          Dziękujemy!

Czytaj dalej...
Datetime: 22 Paź 2021
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

Grupa Serduszka przygotowała i skosztowała przepyszny sok marchewkowo-jabłkowy z darów jesieni, które dostarczyli nam nasi kochani rodzice ze swoich ogrodów i sadów. Sok tak bardzo nam smakował, że każdy z nas poprosił o dokładkę. Oczywiście nie mogliśmy się oprzeć również marchewkom i jabłkom, które zajadaliśmy z apetytem.

Czytaj dalej...
Datetime: 22 Paź 2021
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

Dnia 22.X grupa Żabki wystawiła przedstawienie pt. "Jesienne witaminki" - przedstawienie połączone było z ważną uroczystością w życiu naszej grupy "Pasowaniem na Przedszkolaka". Dzieci recytytowały wiersze, śpiewały piosenki, a także wykonały układ taneczny. Żabki otrzymały dyplomy, a także drobne upominki.

Czytaj dalej...
Datetime: 21 Paź 2021
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2020/21
Comments

W minionym tygodniu grupa ,,Słoneczka” przygotowywała zdrowe, kolorowe kanapki. Wszystkie dzieci z zaangażowaniem dobierały składniki, aby każda wykonana kanapka wyglądała wyjątkowo.

            Na stole nie zabrakło sera, wędliny, pomidorków, ogórków, papryki i innych zdrowych składników. Kanapki nie tylko były zdrowe, smaczne, ale i pięknie ozdobione. Pamiętać należy, że najlepiej smakują potrawy wykonane samodzielnie, dlatego ,,Słoneczka” z apetytem zajadały swoje ,,dzieła”.

            Głównym celem zajęć było kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania się, poznanie kolejności działań przygotowywania kanapek oraz doskonalenie samodzielności.

Czytaj dalej...
DOLNYREKSIO