Datetime: 01 Lip 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

" Żegnamy cię dziś przedszkole, szkoła już woła nas! Nie martw się tylko bardzo, bo wpadniemy tu jeszcze nie raz. Zatęsknimy za naszymi misiami, za lalkami, i za klockami, odwiedzimy cię jeszcze na pewno i wspominać cię będziemy nocami. Lubiliśmy do ciebie chodzić, poznaliśmy tu kawał świata, ale teraz wiemy, że minęły nasze przedszkolne lata. Jeszcze wakacje przed nami, wycieczki i długie podróże, potem dzwonek nas powita w nowym mundurze". Wspaniałych i pogodnych wakacji oraz sukcesów w szkole życzy pani Ania, Agnieszka i Monika.

Czytaj dalej...
Datetime: 25 Cze 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

Miło nam poinformować, że nasza placówka otrzymała certyfikat za udział w patriotycznym projekcie "Piękna Nasza Polska cała". Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom z grupy Żabki za aktywny udział w projekcie oraz realizowanie zadań w duchu patriotyzmu na rzecz naszej Małej i Wielkiej Ojczyzny.

Czytaj dalej...
Datetime: 23 Cze 2020
Napisane przez
Dział: Najnowsze wydarzenia 2019/2020
Comments

https://www.youtube.com/watch?v=OTpKeWR79uc

Do widzenia chłopcy, dziewczynki żegnajcie,
o naszym przedszkolu nie zapominajcie.

A gdy minie roczek, na miłej zabawie,
spotkamy się znowu, tam w szkolnej ławie.

Bo i my za roczek do szkoły pójdziemy,
tylko w tym przedszkolu trochę podrośniemy.

Powodzenia w dalszej edukacji i samych słonecznych dni Absolwentom życzą Starszaki oraz Pani Agata, Pani Amanda i Pani Ewa.

 

Czytaj dalej...
DOLNYREKSIO